Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a vista...

Miért nem indul el a vista telepítő?

Figyelt kérdés
clean installt akarok, dvd-ről bootolva, a telepítő elkezdi a fileokat másolni, bejön a vista háttér, meg az egér, de itt megáll. A jelenlegi rendszer 32 bites, 64-est szeretnék feltenni, elképzelhető, hogy a hiba oka?
2008. máj. 9. 16:43
 1/6 anonim válasza:
0%
Ne lopott Vistát tegyél fel, ennyi. Rommá tört szir szar telpítők szart sem érnek, meg hát ha ennyi eszed van, h 32bites rendszerre 64est akarsz tenni, akkor inkább lődd fejbe magad! Nem vagy vmi sikeres ember, mi?Tehetséges sem.Nyomi. Aztán meg Off.Leszarom.
2008. máj. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hali!


Processzorod 64bit-es? Ha nem, akkor ne is próbálkozz. :P

Formatáltad rendesen a partíciót?

2008. máj. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem formatáltam, arra akarom feltenni, amin jeleleg is fut a 32 bites. Az alaplap meg a proci az 64 bites.
2008. máj. 9. 17:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem ajánlatos egy meglévő rendszerre feltenni. Egyrészt telepítési komplikációk miatt, másrészt ha esetleg sikerül is a telepítés, később problémák/lassulások és megmagyarázhatatlan jelenségek lehetnek belőle. Mindenképp tiszta lappal érdemes kezdeni.

Javaslom neked, hogy a fontos dolgokat mentsd ki valahova, utána formatáld azt a partíciót amire szeretnéd telepíteni a rendszert, és utána telepíts.

2008. máj. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Az első válaszolónak mondom, hogy a Vista licenszelése már nem igényli a "szarrátört" Vista telepítését... Ugyanis mindenféle törés nélkül, serial megadását mellőzve is telepíthető a Vista (sőt már az XP SP3 is), tehát nem az a baj, hogy rossz a dvd.


A telepítés ha leáll, az hardvergyanús. Futtass egy memóriatesztet.

2008. máj. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak: Ezzel a "szír-szar" megjelöléssel már másik válaszban is találkoztam. Ez nem segítség, hanem gusztustalan nagyképűség./végy vissza az arcodból/ Talán ha a jelzőidet +ennéd rádöbbennél,hogy minek tekinted a másik embert./vagy jól laknál/

A kérdezőnek: Én ketté particionáltam a 180-as vinyót, utána xp az egyikre, vista a másikra /lemezről indítva/ telepítve.

A vas bekapcsolásakór rákérdez: vista vagy egy korábbi op.

Nekem jól működik mind a kettő. Üdv. Rokkarudi

2008. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!