Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan töltsek le firmware...

Honnan töltsek le firmware verziót az mp4-emre?

Figyelt kérdés
Van egy MyAudio C180-as mp4-es lejátszóm. És le lehet rá tölteni űj firmware-t. Honnan lehet ilyet beszerezni? És hogy kell felrakni az mp4-re?

2012. aug. 13. 12:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és azért szeretnék újat rá, mert a betűk olvashatatlan kódok, és lejátszásnál nincs ott a lejátszás csík. Zeneszám tekerésekor, pedig nem mozognak a számok. A zeneszám szövege, pedig lejátszáskor villog. Volt már egy ilyen mp4-em, az alapján mondom az elváltozásokat.
2012. aug. 13. 12:20
 2/5 anonim ***** válasza:
A gyártó honlapjáról, mégis honnan töltenél?
2012. aug. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gyártó honlapján, nem engedi beírni, h c180...csak c150
2012. aug. 13. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is C180-am volt. A használati utasításában az jelent meg, hogy frissíthető, sőt, a mellékelt CD-n volt is frissítő program. De! Az adminisztrátorral való e-mail csata után (amiben azt is kifejtette, hogy az mp4 egy fantázianév, ezért nem játszik le mp4 formátumú videót/zenét), kijelentette, hogy ennek nem frissíthető a szoftvere. Hát nem kiakadtam?


Pár hónappal később láttam, hogy az oldalon megjelent a firmware, és frissíthettem is a mellékelt programmal. Persze azelőtt még engem néztek hülyének.


Már egy ideje újfent leszedték a firmware-t. Szerintem már nem lehet a későbbiekben sem frissíteni, nem hiszem, hogy ilyesmivel foglalkoznának.


ha engem kérdezel, az ügyfélszolgálat, és a termékeik minősége (rossz hangzás, a telefonjaik meghibásodnak) okán inkább te sem vásárolsz tőlük. Ennyit nem ér a spórolás.

2012. aug. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Meglepve olvasom! Szerintem ez egy nagy cég rengeteg termékkel! Megtalálható benne minden elektronikai cucc. Számítógép, mp3,4, fülhallagtó, stb...már tablet is!

Egy ilyen cégnek nem lehetnek ekkora problémái. Vagy ez egy olyan cég, amiben csak selejt kütyük vannak? Mert ezt nem említik. Azért meg simán lehetnek szólni a fogyasztó védelemnek, hogy megveszik a jóhiszemű emberek ezt az mp4 lejátszót, aminek csak a nevében van közen az mp4-hez! Az meg, h frissítés nincs, az meg végleg elkeserít. Akkor ezek szerint ez egy hiányos, és megbízhatatlan dolog...Sajnálom nagyon, hogy kidobtam 10 ezer forintot ezért a fosért!:(((

2012. aug. 13. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!