Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem sikerül ftp kapcsolatot...

Helpme84 kérdése:

Nem sikerül ftp kapcsolatot létrehoznom mindig ezt irja ki Kapcsolódás sikertelen már próbáltam töb klienst is de semi mindegyikel ezt irja ki. Tüzfalak kivanak kapcsolva. A net hálózetom az ruter svicser és a gépek. Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

#siker #kapcsolat #FTP #létrehoznom
2012. aug. 13. 20:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Nos, jól adtad meg az adatokat a kliensben? Ha ellenőrizted és igen. Akkor nemtudom milehet a gond.

Próbáld meg böngészőböl megnyitni. a címsorba ird be hogy ftp://ftpszerver . PL: ftp://ftp.atw.hu . Itt megfog jelenni egy ablakocska oda beírod a jelszót meg felh nevet. És ha így sem enged be. Az azt bizonyítaná, hogy hibás adatot adtál meg valahol. Sok sikert. Remélem segítettem.


UI: Elnézést a helyesírási hibákért nagyon siettem ;)

2012. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!