Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem indul el a Company...

Miért nem indul el a Company of Heroes?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a CoH-t, majd mikor indítani szeretném ezt írja ki: Grapich Setup: Failed to find a supported hardware rendering device. Ensure that your system meets the minimum requirements for Company of Heroes. Verify that DirectX is properly installed and that you have the latest drivers for your system.

Az ajánlott gépigény simán megvan (2magos4szálas i7 proci, 8Gb memória, 1Gb Geforce GT540M) A drivereket is frissítettem. !SOS!


2012. aug. 13. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen operációs rendszert használsz? Pontos adatok a processzorról, grafikus kártyáról? Ügyelj arra, hogy megvan a leguljabb DirectX feltelepítve, és nem tudom szükséges e COH-hoz, de sok játéknál a Net Frameworkok is kellenek.

Ha win7-et használsz, próbáld meg a jobb klik "Run Administrator" vagy "properties" "Compability" win xp sp3


nekem nem volt semmi baj a játékkal és win 7-et használok

2012. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Win 7 op. rendszer 64 bites, proci: intel core i7-2630QM 2.90GHz, Nvidia Geforce 1GB GT540M
2012. aug. 13. 23:47
 3/4 A kérdező kommentje:
DirectX 11
2012. aug. 13. 23:51
 4/4 A kérdező kommentje:
A kompatibilitás Windows XP (service pack 3)-ra van állítva
2012. aug. 14. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!