Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7-ben nem jó valami?

Win 7-ben nem jó valami?

Figyelt kérdés
Win 7-es operációs rendszerem van x64-es. Valamelyik programokat 2 inditással indulnak csak ell, és ha kilépek belőlük, tovább dolgoznak de nem látszik csak ha megnézem a CPU-processzor terhelését és ott írja 50%-ban használt, de nem dolgozik semmi és manuálisan kell ott kikapcsolnom. Vagyis elindítok egy játékot, nem indul. Megint elindítom elindul- kilépek belőle és úgy veszi, hogy fut a játék csak az Asztalt nézem. Hogy oldjam meg mert mindig ujra kell indítani a gépet, hogy jól dolgozzon.

2012. aug. 13. 23:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Az én egy napos! gépem memória hiba miatt produkált hasonlót, amint kivettem belőle a hibás modult és betettem egy újat minden gond megoldódott.
2012. aug. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!