Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek, hogy menjen a...

Mit tegyek, hogy menjen a BF3? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mikor elindítom megjelenik a fekete képernyő (néha megjelenik a BF kék loading villogó felirata), de utána ezt írja ki:


[link]


Mit tegyek, mit csináljak, hogy menjen?


A laptopom adatai:


CPU: Intel Core i3 2330M 2.20 Ghz, 2 magos

RAM: 4 GB

VGA: GeForce GT 555M

OP rendszer: Win7 64bit Home Premium


DirectX 11

Legújabb VGA driver


Tudom, hogy most mindenki letámad, hogy hát hülye vagyok meg minden, laptopon nem lehet játszani, ahhoz asztali kell, de ingázó vagyok és sokat is vagyok úton, a túlmelegedés ellen pedig egy jó kis CoolerMaster-rel védekezem...



2012. aug. 14. 12:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Eredeti a játék?
2012. aug. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze, eredeti, csak úgy telepítettem, hogy Originen keresztül kóddal...
2012. aug. 14. 12:42
 3/14 anonim ***** válasza:
Na igen cd-ről nem fog müködni töröld le a játékot és tedd újra csak internetről igen tudom hogy 16 giga de csak így fog működni. NA DE MIELŐTT EZT CSINÁLOD REGEJ FEL A BATTLE LOGRA [link] ÍRD BE AZ ORIGIN ID-T MEG A JELSZÓT ÉS KÉSZ... (am azért írtam naggyal mert azt akartam hogy ezt olvasd először :D. és úgy próbáld ki.
2012. aug. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem azt írtad, hogy telepítsem újra?


Amúgy úgy telepítettem, hogy a tokban lévő kóddal, Originen keresztül. Originem már van úgyhogy az nem kell...

2012. aug. 14. 13:40
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja és biztos nem lesz úgy mint steam-nél szokott, hogy feltelepítek egy játékot, beírtam a kódot amikor kérte... Meguntam vagy valamiért letöröltem, de aztán újra fel szerettem volna telepíteni, de azt írta, hogy rossz a kód vagy ilyesmi...


Ugye ez a veszély nem áll fenn az Originnél?

2012. aug. 14. 13:42
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom a harmadik Hsz-em úgy látszik kicsit szétszort vagyok, de már van Battlelogom is...
2012. aug. 14. 13:44
 7/14 anonim ***** válasza:

Semmi baj most nem sietek így leírom rendesen.

Az origin-nél simán letörölheted, de soha ne felejtsd el a jelszavad és a fel.hasznevedet mert akkor lesz egy szép dobozod 10k-ért.

Amit pedig az előző leírásban akartam amit így utólag visszaolvasva hátt szégyenlem magam...

Na a battlelogrol tudsz multizni meg ilyenek és ott menny fel szerverekre enny megint sietnem kell de majd írok.

2012. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja és ha menni fg akkor ultrán fog futni...
2012. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Jó köszi, várom majd válaszod.
2012. aug. 14. 14:23
 10/14 A kérdező kommentje:
Nagyon bizakodó vagy:) Azért nem hiszem, hogy ultrán futtatná, de még high-on sem biztos...
2012. aug. 14. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!