Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty 2-őt hogyan...

Call of Duty 2-őt hogyan lehet futtatni Intel integrállt videókártyán?

Figyelt kérdés
A videókártyám: Intel(R) 82945G Express Chipset Family,telepítettem a játékot,de indításnál kiír valamilyen hibaüzenetet a Directx-el kapcsolatban,,ott az ok-ra kattintva behoz egy oldallt,de amit ott javasollnak nekem minden be van állítva,töltöttem le patchet,olvastam fórumokat de sehol sem találltam választ rá,ha valaki tudja hogyan lehet futtatni segítsen!!!
2009. júl. 22. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:

akkor minden bizonnyal sehogyan sem lehet futtatni.

Lehet, h nem egy nagy gépigényű a cod2, de azért az integrált vga-knak még az is sok lehet

2009. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kössz a választ,de ennek ellenére sikerüllt megoldanom.Mostmár működik.
2009. júl. 22. 09:22
 3/5 anonim válasza:

Szia!!!

Nekem is ugyan ilyen videókártyám van és ugyan ezt írta ki a játék mikor el akartam indítani.

Leírnád nekem hogyan sikerult megoldanod hogy elinduljon???

Üdv.:KICSI

2009. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hello KICSI!

Igaz hogy akkor sikerüllt egy kis kínlódással megcsinállnom,de sajnos 10 perc után kilépett,és nem lehetett tovább játszani,sajnos azóta se tudtam megoldani:S

2009. okt. 5. 20:47
 5/5 Tóth Renátó ***** válasza:
tegyetrek bele egy akármilyen vidókártyát FIGYELEM A CSATIVAL VIGYÁZNI KELL:AGP VAGY PCI-E.
2014. szept. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!