Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Assassin's Creed Brotherhood...

Assassin's Creed Brotherhood telepítési gondok, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Nem rég megvettem az ACB-t de nem tudom telepíteni, mert ezt a hibaüzenetet dobja fel: [link]

2012. aug. 14. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló. Ilyet még nem láttam, de megpróbálok segíteni.


Volt a gépen Assassin's Creed játék? Ha igen, törölj le minden vele kapcsolatos dolgot, és az ubisoftos dolgokat is, és utána próbáld meg telepíteni.


A 0x80070005 jelű hibakód


Jelenség


Amikor egy KMS-állomás, egy KMS-ügyfél vagy egy MAK kulcs segítségével kísérli meg az aktiválást egy vagy több számítógépen, a következő hibaüzenet jelenhet meg:

0x80070005

Hozzáférés megtagadva: a kért művelethez emelt szintű jogosultság szükséges.

Ok



[link]


Ez a probléma akkor fordul elő, ha a felhasználói hozzáférés-vezérlés nem teszi lehetővé az aktiválási folyamatok nem emelt szintű parancssorban való futtatását.

Kerülő megoldás


A probléma kerülő megoldásához kövesse az alábbi lépéseket:

Kattintson a Start gombra, mutasson a Minden program pontra, kattintson a Kellékek parancsra, és kattintson a jobb gombbal a Parancssor parancsra..

Válassza a Futtatás rendszergazdaként parancsot.

Kattintson az OK gombra.

Írja be a parancssorba a következő parancsot, majd nyomja le az ENTER billentyűt:

slmgr.vbs



Valamint még ezt találtam. Ha ez sem segítene, írjál ide:

forums.ubi.com

2012. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 0x80070005 elvileg access denied, azaz hozzáférés megtagadva.


- Próbáld újraindítani a gépet.

- Ha Vista/7/8 rendszered van, és az UAC be van kapcsolva, akkor a telepítőre jobbklikk -> futtatás rendszergazdaként.

2012. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megjegyzés: Az első csak vakon beidézte, amit talált, és ami teljesen irreleváns. Hogy jön a KMS aktiválás az ACB telepítéséhez??? LOL.
2012. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt találtam. El is linkeltem az oldalt, ott megnézheti bővebben.
2012. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi köze a témához. Ennyi erővel sült csirkét is belinkelhetnél. Legalább előtte elolvastad volna.
2012. aug. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!