Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows telepítés, valaki...

Windows telepítés, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Van egy öregebb P.III. típusú számítógépem amelíet kifejezzetten internetezésre használtam.

Most rá szántam magam és újra akarom telepíteni (nem most cinálom előszőr)de a windows lemezről való bootolás unán egyszerűen mindig valami hibát ír ki, ez a fájl hiányzik,akkor ez sérűlt stb...

Próbáltam úgy is h a nagygépbe betettem a HDD-t és ott leformáztam de semmi megint csak at csinálja..

Mi lehet a probléma ?



2012. aug. 14. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz a lemez. Hajítsd ki és írj újat. Manapság az írható lemezek a szekrényben állva is meghalnak akár egy éves koruk előtt is.
2012. aug. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
így igaz,szar a CD-d.szerezz másikat ami működik is :D
2012. aug. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

eddig 3 db lemezzel probáltam ,,,és semmi

kb 3 hete telepítettem újra a nagygépem és annál nem volt semmi probléma teljesen símán ment minden de itt ez a lemez is meghal :(

2012. aug. 14. 17:48
 4/5 anonim ***** válasza:
ha van 3 lemezed,akkor vedd ki amikor hibát ír,tegyél be másikat és ha megy akkor hagyjad.csak arra figyelj,hogy 1 fajta SP legyen rajta (nem a b*zigyerekre gondolok :)
2012. aug. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

xD

ismerem ezt a megoldást de a bootolást követően egyből fellép a probléma,tehát amikor csak ellenőrzi a gépet stb.

így ha bármi szars@'got ki is ír és én bármit nyomok egyből újraindul....

2012. aug. 14. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!