Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Angliában vásárolt PC-s...

Angliában vásárolt PC-s játékok működnek MO területén is?

Figyelt kérdés
Talán kicsit hülye kérdés, de DVD filmen már láttam régió lockot amit magyar lejátszó nem vitt és hát jobb biztosra menni.

2012. aug. 14. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik számítógép sem származik magyarországról. Szinte mindegyik alkatrész külföldről érkezik,kűlföldi gyártók tól. Magyarul lehetetlen hogy ne működjön.
2012. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
PC szoftvereknél nincsennek régió-korlátozások. Netes tartalmaknál próbálkoznak IP-re szűréssel, de ez a szoftverek világát még nem érte el.
2012. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Működnek.
2012. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mukodik, es mivel Anglia az EU-ban van, igy ugyan azt a konnektor tipust hasznalja, mint mi, illetve feszultsegben is ez a helyzet, szoval nem kell atalakitot szerezned, mint mondjuk egy azsiai, vagy amerikai konnektorhoz.
2012. aug. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ON: egyetértek az első válaszolóval. Szerintem is működni kell.


OFF. Utolsó válaszoló, nem rég voltam Angliában, és éppen hogy nem ugyanolyan konnektortípust használnak, és átalakítót kellett venni.

2012. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!