Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen autocad vagy hasonló...

Milyen autocad vagy hasonló programok vannak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:

van nagyon sok féle cad program


de ha rajzolgatni akarsz 2D-ben, akkor az autocad-et ajánlom, ha 3D vagy egyéb tervezés, akkor attól függ mit akarsz

2012. aug. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az autocad-hez hasonló programot keresek lehetőleg magyarul.
2012. aug. 15. 00:49
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, de miért keresel? Miért kell "hasonló"? A magyar nyelvű autocad miért nem jó? Ingyenest akarsz? Vagy valamit, amit az autocad nem tud?
2012. aug. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan gépre akarom föl tenni amire az autocad-et nem tudom föltelepíteni,mert sérült a windows és egyszerűen lehetetlen föltenni.De mást föl tudok tenni.
2012. aug. 16. 21:47
 5/9 anonim ***** válasza:

Én mégis inkább az autocad-et ajánlom. Nem tudom melyik változatot próbáltad feltenni, de rengeteg verziója van, egy régebbivel szerintem nem lenne gond. Pl. megpróbálkozhatnál a 2000-es verzióval, ez elég gyakori, én is sokáig azt használtam. Plusz vannak LT verziók is, amik egyszerűsített kiadások, leginkább csak a 3D-dolgok hiányoznak belőlük. Sokszor nem egyszerű feltörni az autocad-et, nem lehet, hogy inkább ez volt a probléma? A régebbieket még talán könnyebb, mint az újabbakat.

Az autocad-nek az a nagy előnye, hogy nagyon sok helyen használják, míg az egyéb hasonló cad programokat alig-alig, szinte sehol. Ezért szerintem nincs sok értelme másik programot használni.

2012. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindent de egyszerűen nem megy.
2012. aug. 21. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyiket próbáltad feltenni?
2012. aug. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
előtted írta hogy mindet....te ennyire agyhalott vagy?
2012. aug. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Megjött a nagyokos... :DDDD

Nem azt írta, hogy MINDET próbálta, hanem azt, hogy már próbált MINDENT. Olvasás megvolt?

Amúgy ezer verziója van, nem hiszem, hogy mindet végigpróbálta volna. Ha nem értesz hozzá nem szójjá be, főleg ha még olvasni sem tuccccc.

2012. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!