Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe illustratorban hogy...

Adobe illustratorban hogy lehet megadni a kimeneti PNG mértetét pixelekben?

Figyelt kérdés
Nos Illustrator CS5öm van, és importáltam bele egy 5000*5500-as felbontású png képet. Vektorozgattam rajta egy kicsit, de csak módosításokat végeztem, nem vektoroztam le az egész képet éppen ezért exportálásnál a raszteres képet is benne kell hagynom. Viszont nem találom sehol sem hol lehetne kiexportálni egy megadott mértben, mert ha 72 ppiben exportálom 4000*4400 lesz (még kisebb mint az eredeti raszter kép), ha 150 ppi-re rakom akkor 8000* valahányas lesz a kép, de a vektor formák csíkokban átlátszanak (???), ha meg 300 ppi-re rakom alapból errort dob ki, hogy a png nem támogatja a raszteres kép .... valami ilyesmit. Én csak simán 5000*5500 ban szeretném kiexportálni. Hogy lehet neki megadni??

2012. aug. 14. 23:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Amekkorára állítod az Artboardot, akkora lesz a kép export után. De mentés közben is átállíthatod a méretet a Size panelen. Az Export opciót ilyenre nem használjuk. Helyette ott a Save for Web and Devices. Ott láthatod is, mekkora lesz előnézetben.


KÉP: [link]

2012. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!