Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Én nem kértem a Facebook...

Én nem kértem a Facebook adatlapomra IDŐVONALAT, mégis megkaptam. Hogy tudom leszedni?

Figyelt kérdés
Egy csomó videót néztem már meg, de azok csak akkor nyújtanak segítséget, ha saját kezűleg állítottam be. (Amit természetesen egy gomb megnyomásával vissza lehet állítani.) De nálam nincs gomb, mert nincs igénybe vett alkalmazás (idővonal) se!

2012. aug. 14. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudod visszaállítani. Idővel mindenki megkapja. Szokd meg... :S
2012. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 21-én kapom meg...
2012. aug. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap kaptam meg, és nem lehet visszaállítani, eleinte én is idegenkedtem tőle, de nem is olyan rossz..:)
2012. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is tegnap:( Ki voltam akadva, hogy enm nyomtam meg semmit, a párom nem hitte el. De akkor úgy látszik lassan midnenkinek átrakják. Én nagyon utálom. Eddig szépen mutatta külön a férjemet, a családomat, most sehol semmi, én ezt utálom csak benne.
2012. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=ow9EKrHaeBM

Ezzel állítólag vissza lehet állítani a régi nézetet,de sok "hozzáértő" nem ajánlja...így nem merem én se.

Nekem is átállt, végleg pedig jövő héten fog. De az idővonallal több kiírásom meg se jelenik, amiket pl. mások üzenőfalára írtam ki. Érdekes, ez a régi nézettel mind látható volt. Nagy NULLA az idővonal!!!!!

2012. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a visszaállítás (ha jól tudom) csak akkor működött, ha önként raktad át idővonalra még azelőtt, hogy kötelezően berakták volna. Most idővel mindenkinek ilyen lesz kötelezően, szóval nem fog működni.
2012. aug. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Akkor ezek szerint nem is lehet próbálkozni, nincs értelme? :S ... Nehéz lesz megszokni,de muszáj lesz úgy látjuk.
2012. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!