Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen játék létezik?

Ilyen játék létezik?

Figyelt kérdés
Olyan kellene amelybe egyedül vagyok a grafika legalább dx 10-es de lehet csapatom és középkoros legyen pl 1300-1800-ig

2012. aug. 15. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
The elder scrolls V Skyrim-et ajánlom nem biztos hogy DX10-es de rohadt jó szerintem
2012. aug. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy assasin's creed brotherhood és relevations ott is vehetsz magad mellé zsoldosokat,de az assassinok is segítenek.
2012. aug. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Előzőt javítanám ki : revelations
2012. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
olyan amibe normális középkoros dolgok vannak semmi varázslás vagy hatalmas ugrás olyan pl min a mount and blade csak dx 10-be
2012. aug. 15. 22:56
 5/8 anonim ***** válasza:

Pont olyan mint a m'n'b nem fogsz találni

de néz rá The Guild (A Céh) sorozatra bár az nem a harcra megy rá elsösorban.

és ezzel ki is fújt

több ezer játékot néztem és látam már keresgéltem és olvastam

szóval aligha van

vagy ha van "hasonló" mnb hez akkor az sokkal vacakabb valami házi fejlesztésü ismeretlen játék lehet

én skyrim el jól elvagyok nem muszáj varázsolnod és ha csak kint mászkálsz vadonba nem mindég varázsképesek a támadok ...

farkasok, medvék pl. :D :D

2012. aug. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Joan of Arc - Wars & Warriors, Knights of The Temple 1-2, Thief 1-2-3, The Sims: Medieval, és itt egy link nézz körbe:

[link]

2012. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bizonyos fantázia és varázs elemek feltünek ezekben de nem rosszak Thief et szeretem

viszont azért mnb töl elégé eltéröek (mivel a mnd tér el az átlagos játékoktól)

sims Medival meg nem let épp sikkeres

(csak leirtam de ezeket de persze kiprobálni mindent jó kitudja mi tetszik meg)

amugy Europa Universalis sorozat ha érdekel véletlen stratégia persze 3D csata nincs bene

2012. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 metinmester2 válasza:
pl:gothic3,metin2,gates of anderon
2012. aug. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!