Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 újra lett telepitve a...

Win7 újra lett telepitve a laptopomon, és most nincs hang. Azt irja ki, h 'nincs hangkimeneti eszköz telepitve. ' elvileg realtek ac'97 kéne, és minden ilyen ac'97-es drivert letöltöttem, de semmi, még mindig nincs hang. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:

A probléma az hogy nincs telepítve a hangdriver, ezt legegyszerűbben a laptop típusa alapján találhatod meg a gyártó oldalán.

Milyen típusú a laptop(modell) és milyen oprendszered van(32 vagy 64 bit)?

2012. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
HP Pavilon dv5000 a modell,és 64-bites
2012. aug. 15. 16:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Ehhez xp vagy vista driver van, azzal kell megpróbálni nagy eséllyel működni fog valamelyikkel.

[link]

2012. aug. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

még igy se jó :c

nem tudsz még valamit esetleg?

2012. aug. 15. 18:06
 5/9 anonim ***** válasza:

HP fórumon találtam ezt, de szerintem ez ugyanaz amit a linkről le lehet tölteni, de szerintem 64 bitre ez sem lesz jó.

[link]

2012. aug. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ezzel se jó :CC
2012. aug. 15. 20:53
 7/9 anonim ***** válasza:
Tegyél rá vstát azon működni fog.
2012. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha csak xp driver van, akkor inkább xp-t! :)

Van olyan, hogy asio driver. Ez állítólag mindenhez jó. Talán érdemes kipróbálni:

[link]


Lehet, hogy a lejátszókhoz kell output plugin is:

Winamp : [link]

Foobar: [link]

Media Player: [link]

2012. aug. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az előző vagyok. Közben utánanéztem jobban, és sajnos az asio driver önmagában nem elég, az csak egy kiegészítés a már meglévő WDM audio driver mellé. Ráadásul átlag felhasználónak nem is kell, inkább zenészeknek való :(
2012. aug. 16. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!