Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Programok automatikus telepíté...

Programok automatikus telepítését és konfigurálását hogyan oldhatom meg könnyedén?

Figyelt kérdés

Kellene nekem egy program amivel rögzítek minden lépést ahogy telepítettem és beállítottam az adott programot.

Olyan program amibe ha lehet minél kevesebbet kelljen programozni, inkább az egér kattintásokat és billentyűzetet kövesse nyomon.

Majd az egészet elmenthessem egy fájlba (pl: .exe) és akármikor amikor futtatom feltelepíti és beprogramozza magától.



2012. aug. 16. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kipróbálom köszi
2012. aug. 16. 12:06
 3/3 A kérdező kommentje:

szép és jó (már jobb mint amit én valaha fogok tudni írni), bár azért én ennél komplexebbre gondoltam.


pl: bitlord. azután hogy feltelepítem, szeretném bekonfigurálni hogy hol legyen a letöltési hely, mekkora a max sebesség, feladatok számának korlátozása,... és ezt a program már nem tudja.


én arra gondoltam hogy pl van nekem egy csupasz xp-m vagy w7-m és arra a kedvenc programjaimat max 10 kattintás alatt fel tudjam telepíteni, full extrás konfigurálással együtt... tudom kicsit sok amit szeretnék, talán álom is marad.

2012. aug. 16. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!