Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vissza lehet állítani? Mi a baj?

Jani212121 kérdése:

Vissza lehet állítani? Mi a baj?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a win7 loadert mivel nem volt pénzem eredeti windowsra(aktiválásra).

Ez a program kérte hogy indítsam újra a gépet(újraindítottam).

Op. rendszer választásnál elindítottam a loaderes verziót(ettôl a bejelentkezô ablaknál újraindult).

ugyanúgy töltötte be az op rendszereket de beírt vmi hibaüzenetet:boot comrade NMBV(fogalmam nincs mit,beraktam a win7 et és az xp-t is de nem segítemm)

ezért bementem bios setupba és kitöröltem a merevlemezem vmelyik slave rôl vagy slave mesterrôl hátha újra tudom rakni.

kiírta hogy rakjak be egy boot cd/dvd-t. beraktam a win 7 et és xp-t de nem segített.


sztem 0 mb hely maradt a gépen a merevlemez törlése miatt(próbáltam visszaállítani a slavre de nem ment)



2012. aug. 16. 07:14
 1/1 A kérdező kommentje:

Megvan mit ír ki:


Loading Operating system ...


BOOTMGR is compressed

Press Ctrl+Alt+Del to restart


a segítséget nagyon megköszönném

2012. aug. 16. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!