Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baj mit tehetek?!...

Mi lehet a baj mit tehetek?! (Minecraft)

Figyelt kérdés

Szóval régebben Win7et használtam,most egy kis ideig megpróbáltam a Win8ast ist..ám win8on a minecraft nemakart menni,szoval vissaraktam a hetest,de ott ismét az a hibát mutatja amit a 8ason:

Bad video card drivers!

-----------------------


Minecraft was unable to start because it failed to find an accelerated OpenGL mode.

This can usually be fixed by updating the video card drivers.

Mi lehet a baj?Szivesen Minecraftoznák már..:(

(Online verzioban is ugyanezt irja)



2012. aug. 16. 12:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzátenném hogy frissítettem is a grafikus driverem,probáltam a Troubleshoot compatibilytit is de nemmegy,sehogy..:(
2012. aug. 16. 12:16
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem ismeri fel a videókártya drivert Win8 alatt. Ez azért van mert 1: a Win8 még béta, 2: a videókártyád gyártója nem adott ki megfelelő win8 drivert a kártyádra. Ezzel nem tudsz jóformán semmit sem csinálni.
2012. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ajánlatos win8at felrakni a gépre, mert még ki se adták, meg még driverek sincsenek hozzá. én op rendszert csak megjelenés után 2-3 hónappal teszek fel.
2012. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De én már visszaraktam a hetest és azon se megy Virtual Machinen Xpn is probáltam de ugyis ugyanazt írja..:/
2012. aug. 16. 14:44
 5/5 A kérdező kommentje:

Rájottem :)

Csak olyan Driver frissítést kellett leszedni ami már támogassa az Open Gl-t és megy :) Végre! :)

2012. aug. 24. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!