Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mért ekkora a gépigénye a...

Mért ekkora a gépigénye a Civilization 5 - nek?

Figyelt kérdés

Köszönöm , hogy betévedtél .

Nekem egy egyszerű játéknak tűnik egy egyszerű grafikával .

Nem értem hogy tud felzabálni egy 2 magos procit . Nekem egy Pentium 4 2,3Ghz procim van és nem tudom feltelepíteni .

Ebbe a játékba mi viszi el a teljesítményt ?


2012. aug. 16. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Először egy pentium proci már édes kevés,nem csak a CIV-re.

Egy stratégiai játékhoz mindig erős proci kell,jobban számít,mint a VGA a kis egységek mozgása és animációja és a háttérben futó feladatok stb.

2012. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát a procid tényleg kevés leglább egy core2duo kéne de a videokártya se mindegy azért egy 8800gt vagy ennél jobb igazán kell és nem is drága bár ki mit akar venni
2012. aug. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 magos procinál kisebbet ne vegyél..
2012. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel a pentium 4 ed 1 magos igy ezért "zabálja fel"

mivel ha gépigénye 2 fizikai ! mag akkor nem lesz neki 1 mag elég vagy 2 logikai mag

mint ahogy irták stratégia nagyon processzor igényes általábanc a jó grafikáju sem eszik sok videokártya eröt mármint anyit amenyi proci eröt eszik

2012. aug. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2012. aug. 16. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!