Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS! Melyik programmal lehet...

SOS! Melyik programmal lehet képeket egymásmell rakni?

Figyelt kérdés

álítólag Paintbe is lehet de nem tudom hogy kell!

de még van Microsoft Office Picture Mangager, IrfanView , Artweaver 0.5(de az angol) és persze Paint de nem tudom hogy lehet egymásmellé rakni a képeket csak úgy simán.. :/



2012. aug. 16. 12:40
 1/8 anonim ***** válasza:

én a PhotoScape-val csinálom meg :


[link]

2012. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Paint.

1) megnyitod, beállítod a képméretet akkorára, amekkora a 2 képed lenne egymás mellett

2) megnyitod (másik ablakban, akár másik programmal) az 1. képet, bemásolod

3) a Paint-ben, ahol az üres vásznad van, beilleszted, és a kívánt pozícióra mozgatod

4) megismétled a 2)-es lépést a 2. képpel

5) megismétled a 3)-as lépést

6) a Paint-ben most már megvan a 2 képed egymás mellett, elmentheted

7) mosoly :)

2012. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem ezt nem is nyitja meg miért?:O
2012. aug. 16. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
photoshoppal a legegyszerübbpainben sem nehezebb megnyitod az egyik képet painttel és a kép jobb alsó sarkában van egy pont azt meg lehet fogni a kurzorral és nagyobbra venni mint a kép ezt a képekkel is meg lehet csinálni azoknak mind a négy sarkán van pont miután az elsö megvan egyszerüen szerkesztés menüpont fájl beillesztés és betallozod a képet majd azt is méretezed stb.stb...
2012. aug. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
huh köszönöm szépen mindig hülye voltam infóból :D
2012. aug. 16. 12:46
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de értelmes használható válasznak jobban örülten volna mert mindjárt felrobbanok az idegtő....
2012. aug. 16. 20:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Letöltöd a Photoscapet [link] és ott van mit kel csinálni 2. hozzászólásban,ennél értelmesebb hozzászólást nem tudok adni.Bocs.
2012. aug. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!