Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem jó az U torrentem?...

Miért nem jó az U torrentem? Mi lehet a baja? Beállítások?

Figyelt kérdés
Az U torrentem majdnem minden letöltött fájl piros de tölti vissza attól csak nemtom miért piros szerintetek? Meg ha letöltök egy filmet pl. D-filmek letölti és elakarok tölteni megint egyet és ugyanigy D-filmek akkor már nem kezdi el csak ha ugy csinálom h D vagy mondjuk a C-be teszem.
2012. aug. 16. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó fej vagy.Ha megváltoztatod a film útvonalát(pl áthelyezed máshová)honnan a fenéből találná ki a torrented hogy hol van és hogyan seedelje ha nem találja?
2012. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szín mellett valahol a hibát is kiírja. Ha rossz a fájlok helye és nem tudja beolvasni, akkor az állapot oszlopban ezt jelzi.


Ha más hiba van, a Trackerek fülön jelzi a tracker melletti állapot oszlopban.

2012. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem másolom át csak ha töltök le egy másik filmet akkor azt már nem tudom ugyan abba a mappába tenni. és nem kivan x-elve és úgy piros hanem ugye zöld pipa van ott és nem zöld mind hanem piros a többség de attól seedeli.
2012. aug. 16. 15:26
 4/4 A kérdező kommentje:
De nincs semmi gondom mert tölti vissza ugyanúgy csak mondom hátha valaki tud segiteni. :)
2012. aug. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!