Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a baja a Word programnak?

Mi a baja a Word programnak?

Figyelt kérdés

Üdv mindenkinek. Office 2010-el rendelkezem.


Eltűnt a Wordbe gépelt szövegem. Maga a dokumentum megvan a mérete semmit sem változott a szószámláló lát minden egyes sort és szót, de mégsem látom az általam legépelt szöveget csak a fehér lapot és az általam használt betűtípus is átállítódott Courier New-ra.

Ctrl+A val kijelöltem az egész szöveget és próbáltam a színén változtatni, hátha elállítódott de semmi. Nem értem mi lehet a gond. Nagyon fontos lenne nekem az a szöveg és nem tudom mi lehet a baj mert ma reggel elmentettem és nem volt semmi hiba, most pedig sehol sincs.

Tudna valaki segíteni? Mit csináljak? Hol próbálkozzak?


2012. aug. 16. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Jelöld ki, és válaszd a formázás törlését. Ezzel vissza kell állnia mindennek az alapbeállításokra. Ha működik, akkor csak a formázásokat kell újra beállítani.


Azt is írták, hogy másold ki valahová, majd onnan vissza.

2012. aug. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már kipróbáltam és nem reagál semmit.
2012. aug. 16. 17:05
 3/5 A kérdező kommentje:
Rájöttem azóta csinálja ezt a problémát amióta az office frissítette magát a netről.
2012. aug. 16. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha még ötször megkérdezed, akkor sem tudnak rá több vagy jobb dolgot mondani.


Ennyi sikertelen próba után én elölről kezdeném az egészet, vagy ha az is rosszul működik akkor ideiglenes Libre Office-szal csinálnám meg. Lehet ha abban megnyitod, az jó lesz.

2012. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De hogy tudom visszaváltoztatni?
2012. aug. 16. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!