Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 trial a 90 napos...

Windows 8 trial a 90 napos próbaidőn kívül, eltér valamiben a véglegestől, amit azok élvezhetnek akik upgradelték a wind7 rendszerüket?

Figyelt kérdés

A megjelenés még messze van, egy jó törésre pedig szerintem még várni kell, nem 1-2 nap lesz az. De ne is menjünk el a warez világa felé. Maradjunk a legális dolgoknál.

Tehát ha a microsoft oldaláról letöltöm:

[link]


Akkor 90 napig használhatom a teljes verziót? Sajnos az angol tudásom eléggé foghíjas. Ha valaki olvasott róla, vagy most beleolvasna és felvilágosítana azt megköszönném.

Annyit tudok, hogy format c kell 90 nap után, mert ha megvásárolnám a szoftvert októberben akkor se aktiválhatom teljes verzióra. Mindenképp újra kell telepíteni, és elvileg ehhez nincs technikai segítségnyújtás. Más valami amit fontos lenne tudni telepítés előtt?


2012. aug. 16. 23:27
 1/2 A kérdező kommentje:

wind7=win7

és elnézést az esetleges további elgépelésekért, álmos vagyok, és siettem

2012. aug. 16. 23:27
 2/2 anonim ***** válasza:

The evaluation edition will expire and cannot be upgraded.

To upgrade, the evaluation must be uninstalled and a non-evaluation version of Windows must be re-installed from your original installation media.


Ezek szerint tehát nem upgradelhető nem-trial verziósra.

2012. aug. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!