Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy avi filmem amiből...

Van egy avi filmem amiből kiszeretném szedni a logőt! Milyen program kell hozzá? Magyar nyelvű kellene, de ha nincs jó lesz az angol nyelvű is.

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szinte bármelyik lejátszó támogatja egy-egy képkocka kimentését. Ha nem tudsz ilyet, akkor példa: MPC-HC.


Lejátszás közben megállítod ott, ahol kell, majd file menü -> save image. Utána a kedvenc képszerkesztő programodban (pl. Paint) körbevágod, ha kell.

2012. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocs logót akartam írni.
2012. aug. 17. 14:54
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez nem működik!
2012. aug. 17. 15:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha XP-n vagy, ne használj overlay mixert.
2012. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az meg mi?
2012. aug. 17. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsőnek. Én azt olvasom ebből ki, hogy a képernyő valamelyik sarkában lévő logót akarja eltüntetni a filmből, mert zavarja. Arra a te megoldásod nem jó és nincs is rá normális tipp, mert csak el lehet homályosítani azt a területet.

Ha még sem erre gondol, akkor tárgytalan...

2012. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmeztem, hogy ki akarja szedni, tehát képként elmenteni. Arra jó a megoldásom. Ha nem ezt akarja, akkor kérdezzen értelmesebben.
2012. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ki akarom szedni, de nem tudom hogyan kell.

Azt se tudom,hogy mi az a Overlay Mixer.

És nem tudom hol keressem.

2012. aug. 17. 16:05
 9/9 A kérdező kommentje:
Segítene valaki?
2012. aug. 18. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!