Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » CDBurnerXP-vel csináltam...

CDBurnerXP-vel csináltam Audio CD-t, de nem játssza le semmi sem. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Tehát CDBurnerXP-vel rendesen Audio CD-t készítettem, legkisebb (10x) írási sebességel, mert olyan CD-t akartam, ami kocsiban is működhet. Rendesen megcsinálta, ki is írta, hogy kész és ki is adta a CD-t. Aztán asztali gépen akartam kipróbálni, betettem, de nem csinált semmit, fel sem ismerte, hogy lenne valami az olvasójában. Aztán laptopon is kipóbáltam, behozta, hogy Audio CD a Sajátgépnél, de azt írta, hogy a mérete 0 bájt és nem játszik le semmit. Amikor hallatszik, hogy elkezd "felsusogni" a CD, akkor pár mp után egy búgással ez megszakad. Megint felsusog, megint búg, mintha valami akadna. Megnéztem, semmi karcolás nincs rajta, elvileg mindennek jónak kéne lennie. Mi lehet a baja? Előre is köszönöm!
2012. aug. 17. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Miből írtad ki, milyen formátum volt?

Próbálj ki másik írót.

AshampooFree pl, csak toolbar-okat ne telepíts!

2012. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
19 mp3 formátumút írtam ki.
2012. aug. 17. 20:17
 3/8 anonim ***** válasza:

A gépen rendesen megy a zene?

Próbálj másik írót. 10x sebesség lehet gond régebbi lejátszóknál, de a gépen ettől még mennie kéne.

2012. aug. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze, minden zenét, amit a gépről írtam ki, vitte winamp-pal a gép rendesen. Megnézem akkor Ashampoo-val, remélem jó lesz, nem akarnék jó pár cd-t elhasználni feleslegesen. Köszi!
2012. aug. 17. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Toolbarokra figyelj!!!
2012. aug. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Feltelepítettem az Ashampoot úgy, hogy saját magam állítottam be mindent, így kivettem a pipákat azokról, amik nem kellenek, majd holnap veszek CD-t, hátha így sikerül.
2012. aug. 17. 20:48
 7/8 anonim ***** válasza:
?
2012. aug. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, sikerült megcsinálni, lejátssza mostmár minden :)
2012. aug. 20. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!