Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok letörölni egy...

Mylo8 kérdése:

Hogyan tudok letörölni egy játékot ha amikor rámegyek a törlésre azt írja hogy egy másik program használja? Torrenttel töltöttem le egy játékot és nem bírom kitörölni.

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem maradt benne a Daemonban a lemez? Csatlakoztasd le, töröld az előzményeiből. A törlés idejére lépj ki a kliensből, vagy töröld ki belőle.
2012. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
... vagy a torrent tölti vissza...
2012. aug. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg ez lesz a baj, csak nem tudom hogyan csináljam. Leírnád?
2012. aug. 18. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Le kell stoppolnod a kliensben a futást. Ha nem elég, akkor töröld is.

Ha még be kell tartani a seed szabályokat és nem léphetnél le, akkor viszont ne csináld, mert megbüntethetnek érte.

2012. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja ott ki van törölve azzal kezdtem meg minden hozzá kapcsolódó dolgot. De úgy szokott lenni hogy ha letöltök egy másik játékot, akkor már kitudom törölni. Csak nem szeretnék letölteni másik játékot és amúgy is kell a hely.
2012. aug. 18. 20:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindegy köszi a segítséget
2012. aug. 23. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!