Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Warcraft 3 magyarítás kinek megy?

Warcraft 3 magyarítás kinek megy?

Figyelt kérdés

Na szóval én megpróbáltam magyarítani a war3at de nem sikerült. Próbáltam a magyaritasok. hu oldalrol leszedni azt a 40akarhány fájlt, kicsomagoltam, telepítettem, de mint másnak is, nekem is csak fekete volt a képernyő. Hát jólvan mondom utánanézek hogy mi gond lehet vele, és azt olvastam, hogy: "A magyarítás csak is az 1.14b patchel müxik". Oké. Megpróbáltam leszedni az imént leírt patchet, le is szedtem, de nem tudtam telepíteni, vagyis nem telepítette, mert egy 1.26.0...patch van rajta elvileg.


Ilyenkor mivan? mit tegyek?


2012. aug. 18. 01:41
 1/1 A kérdező kommentje:

*javítom:

megpróbáltam már ugyan erről az oldalról az 1.26-os magyarítást felrakni de ugyan az a helyzet, fekete képernyő.

2012. aug. 18. 01:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!