Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Batman Arkham City mentés...

Chris1995 kérdése:

Batman Arkham City mentés probléma. Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Nagyon sűrgősen segítséget kérem a játék mentéséhez!!

Sokan mondták hogy a home gombal betudom hozni a profilt...de nekem semmit nem reagál rá:S mi tévő legyek??

ja és black box a játék...



2012. aug. 18. 10:42
 1/3 Filipó István válasza:
Nekem ugyanez a problémám. a Home gomb nálam sem működik. nekem is megvolt a black box változat, letöröltem, levettem a 13 gigás változatot a dlc pakkal, a magyarítást is sikeresen telepítettem, faxán fut a game, de nem ment ez sem. próbáld meg frissiteni gfwl-t akkor talán jó lesz. nekm nem sikerült, de talán nálad menni fog. jobbat nem tok én sem sajna. esetleg a Arkham asylum telepítésével talán megoldható a probléma.
2012. szept. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
xlive.dll-t nevezd át xlive.dll.old
2013. jan. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joco87 válasza:
Nekem is a black boxos változat van meg. Ugyanígy a home gombbal volt problémám nekem is. Az Arkham Asylumnál már csináltam offline profilt de az Arkham Cityben akkor sem jelent meg a windows live. Legelőször akkor jött be amikor szünetelt a netem és akkor megjelent rögtön az offline profilom. Azóta mindig kikapcsolom mindkét játéknál a netet ugyanis az Asylumot el sem tudom indítani mert élő net kapcsolatnál vissza kilép a játék ahogy elindítom és felsorol egy csomó hibát.
2014. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!