Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van az, hogy mindegyik...

Miért van az, hogy mindegyik médialejátszó program audióként játssza le az avi fájlokat?

Figyelt kérdés
Eredetileg normálisan, videóként játszották le de egyszercsak átváltottak audióba. A filmekkel amiket erre létrehozott oldalakról töltöttem le semmi baja, csak azokkal, amiket youtube-ról szedtem le letöltő programmal. Korábban gond nélkül vitte őket, nem piszkáltam bele vagy valami, szóval nem értem, miért van ez. Megoldható, hogy megint lejátssza őket?

2012. aug. 19. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nincs hozzá kodek feltelepítve.
2012. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 slakat ***** válasza:
Nézd meg, hogy a programban, amivel a youtube videókat letöltöd, nem állítottad-e át, hogy a mentést mp3-ba tegye.
2012. aug. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

slakat: egész biztos nem, az összes videó avi formátumú, és most azokat a videókat sem játssza le normálisan, amiket korábban igen.


Ami a kodeket illeti, honnan tudnám letölteni azt, amelyik kell? Nem igazán értek ehhez.

2012. aug. 19. 13:00
 4/5 slakat ***** válasza:

Egy próbát megér, hátha mégis.


[link]

2012. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem működik :/ Lehet, hogy azért, mert nem jól telepítettem - az angol tudásom elég hiányos - vagy valami más miatt, nem tudom, de nem működik.
2012. aug. 19. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!