Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnám hibátlanul...

Hogyan tudnám hibátlanul elindítani a C&C Red Alert 2. -őt és a Yuri's Revenge-t a laptopomon, Windows 7 operációs rendszer alatt?

Figyelt kérdés

A játékot gond nélkül feltelepíti, el is indul, de az átvezető filmeknél csak feketeséget látok, a hangot viszont hallom. (Érdekes egyébként, hogy amikor itt a tálca jobb oldalán felugrott valami, akkor, amíg el nem tűnt, láttam a filmet, de azután újra feketeség lett az egész.) A főmenüt is betölti, de a gombokat nem látom. A kattintásaimra reagálnak, de a képernyőn mindig ugyanaz van. Sok mindent kipróbáltam már, képernyő testreszabást, kompatibilitási beállítások közül a legtöbbet kipróbáltam, de nem használt, próbáltam rendszergazdaként is indítani, úgy sem működött. Egy ismerősöm még azt is javasolja, hogy állítsam teljesítménycentrikusra a laptopot, de azt nem engedi. Vagy a HP által ajánlottat, vagy az energiatakarékos beállítást engedi, hiába kattintok arra, hogy teljesítménycentrikus, amikor újra belépek megint az eredeti van.


Van bármi esélye annak, hogy elinduljon a gépemen egy ilyen régi játék?



2012. aug. 19. 09:25
 1/1 anonim válasza:
Ne birkózz vele. Nem fog menni. Még a Compatibility Modeban sem. Nekem úgy sikerült életre kelteni, hogy VmWare Playerrel kreáltam egy Windows XP virtuális gépet és azon egész elfogadhatóan működik. A játékélmény ugyan messze van a tökéletestől, de kibírható.
2012. szept. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!