Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszaállítani?

Hogyan tudom visszaállítani?

Figyelt kérdés
Véletlenül leformáztam a pendriveomat, amin számomra eléggé fontos fájlok voltak. Szeretném visszaállítani őket, de nem tudom melyik program lenne erre alkalmas. Kipróbáltam az EASEUS Data Recovery Wizard Professional 3.3.4-et, de az nem érzékelte a pendriveot.:S Sőt, érdekes módon nem is tudom megnyitni az USB-t, mert azt írja, le kell formáznom a használat előtt, de ezt nem engedi a rendszer. Mit tudtok javasolni?

2012. aug. 19. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen fájlrendszer volt rajta.
2012. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
a formázás minden adatot töröl. nem lehet visszaállítani. ha esetleg törölted volna akkor visszalehetne állítani
2012. aug. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. ntfs

2. de, mert már régebben is használtam ilyen programot, win. esetében és ott működött, csak már nem tudom mi volt az a program.:(

2012. aug. 19. 16:34
 4/9 anonim ***** válasza:
de az nem formázva lett, hanem csak törölve (lomtárbahelyezve és onna törölve)
2012. aug. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Formázás után is vissza lehet állítani egyes fájlrendszereknél. NTFS-nél is pl.

GetDataBack-el próbálkozz.

2012. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#2 nem tudja miről beszél.

Én is a GetDataBack-et ajánlom, de van számtalan más program is ilyen esetre, Google a barátod.

2012. aug. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
okés, köszi a válaszokat, megpróbálom azzal...;)
2012. aug. 19. 17:46
 8/9 anonim ***** válasza:

tessék ha nagyon fontos dolog volt rajta ez segíthet:

[link]


"Minden Pendrive adatmentés díja törlés vagy formázás esetén: 25.000 – 38.000 Ft + ÁFA, az adatmentés várható időtartama: 1-2 munkanap"

2012. aug. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megpróbálkoztam a GDB-vel, de nem jártam sikerrel. Többször is próbálkoztam, de vagy csak semmit érő vackokat talált, vagy semmit. Megpróbáltam az R-Studio nevű progival és csodák-csodájára, mindent megtalált és vissza is tudott állítani, szóval csak ajánlani tudom, nagyon könnyen kezelhető, jó kis program.;):)
2012. aug. 21. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!