Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik program mire való? Mik...

Melyik program mire való? Mik ezek?

Figyelt kérdés

Van néhány program a gépen, amit nem tudok, hogy micsoda, szerintem a fele tök felesleges. Mik ezek és mire valók?


- Nero Express

- Nero home

- Nero start smart

- Imgburn

- DVD decrypter

- Clone DVD2

- Cyberlink Power DVD9.


Ha jól sejtem ezek valami CD, DVD író programok, ugye?


Nagyon ritkán írok CD-t, DVD-t, úgyhogy szerintem mindegyik fölösleges. Melyiket érdemes használni ezek közül?



2012. aug. 20. 08:36
 1/6 slakat ***** válasza:

Ha ritkán írsz dvd-t, akkor neked egyik sem kell. A windowssal is ki tudod írni, ha véletlen adódik valami.

A Power dvd emlékezetem szerint nem író, hanem lejátszó szoftver. Ha szoktál hagyományos dvd-t nézni a gépen, akkor nem árthat.

2012. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól sejted.Ha rám hallgatsz a DVD decrypter-t használod mert ezzel a gyári lemezeket tudod törni vagy a clone dvd-t ugyanaz.Ennyi író progit fölösleges tartani.
2012. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hát, ritkán nézek dvd-ről filmet a gépen, de akkor is inkább a vlc-t használom.

És a nero közül melyik a jobb?

2012. aug. 20. 09:00
 4/6 slakat ***** válasza:
Az a 3 egy és ugyan az. Csak háromféle indítási menüje van, attól függően, hogy mit akarsz csinálni.
2012. aug. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor 2-őt letörölhetek a gépről belőle, ugye?
2012. aug. 20. 09:58
 6/6 slakat ***** válasza:
Akár mindet törölheted.
2012. aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!