Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erről a vírusirtóról mit tudtok?

Erről a vírusirtóról mit tudtok?

Figyelt kérdés

A laptopon van egy gyárilag rátelepített vírusirtó, melynek a neve Mcafee Antivirus Plus. Azt írja, hogy "Előfizetés: Az aktiválás határideje: ...; Aktiválja próba-előfizetését eddig: ..." Ez most fizetős vagy próba vagy ingyenes?

Tudtok ajánlani jó, ingyenes vírusirtókat, amik laptopra is jók?

Előre is köszi!



2012. aug. 20. 10:35
 1/6 Elektron814 válasza:
Nézd, én azt mondom ha sokáig biztonságba akarod tudni a laptopod akkor ne ingyenes vírusirtót használj. ( Persze csak akkor ha töltögetsz filmet, egyebeket) NOD 32. Én ezt használom.
2012. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt a Mcafee-t előtelepített win7-tel szokták adni próbaidős változat, természetesen nem ingyenes, nyugodtan letörölheted(programok eltávolítása), bármelyik free antivírussal jobban jársz, pl. Avast, Microsoft Security Essentials, Avira, AVG, Panda Cloud.

Személy szerint nekem az Avira jött be, de az csak angol nyelven elérhető.

2012. aug. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2012. aug. 20. 12:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne használj nodot lehúzza a gépet. Security Essentials. annál jobb vírusírtó nincs.
2012. aug. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2012. aug. 21. 00:29
 6/6 Elektron814 válasza:
Hát barátom ha neked lehúzza a géped a NOD akkor valami 10000 éves géped lehet! Az a legjobb és legmegbízhatóbb vírusirtó program!
2012. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!