Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a HD MSTS-sel?

Mi történt a HD MSTS-sel?

Figyelt kérdés
Szeretném letölteni valamelyik Bzmot-ot a HDMSTS csapattól, de az oldal nem igazán jön be. Valaki nem tudná elküldeni valamelyik Bz-t, legalább magát az objektumot?

#MSTS #Bzmot #hdmsts #hd msts #hd-msts
2012. aug. 20. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha megmondand mi az a hdmsts az jó volna...
2012. aug. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A HD MSTS egy csapat, illetve van/volt egy oldaluk, ahonnan jó minőségű MSTST-es cuccokat lehetett letölteni, de perpillanat elérhetetlen az oldaluk... :/
2012. aug. 20. 20:43
 3/11 anonim ***** válasza:
még mindig nem kaptam értelmes választ, pedig nekem kellene válaszolni :D mi az az msts minek a rövidése erre lennék kiváncs :D
2012. aug. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Reméltem olyan válaszol, aki tudja a választ. Az MSTS a Microsoft Train Simulator rövidítése. Azért írtam errefelé, mert eléggé programnak számít, és nem volt jobb ötletem besorolás ügyben. A HD MSTS csapat vonatokat meg objektumokat csinált hozzá, csak nem elérhető az oldaluk.
2012. aug. 21. 08:47
 5/11 anonim ***** válasza:
na így már érhetőbb! ahogy nézem ez egy elég régi játék de van hozzá sok mod,kétlem hogy itt bárki is tudná ki(k) ezek...
2012. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Láttam már MSTS-es kérdéseket itt, biztos van, aki tud rá válaszolni, de mindegy.
2012. aug. 21. 09:57
 7/11 anonim ***** válasza:
mégse jött msts-es válaszadó :D rakd ki mégegyszer más kategóriában hátha...
2012. aug. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Na én MSTS-es vagyok.:D HDMSTS Operán működött eddig csak, de most gondolom tárhely problémák miatt szünetel. Vonat nekem is kéne onnan jópár act-hoz de sajnos nehéz találni olyat akinek megvan pont az ami kéne.:/
2012. aug. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát ez szívás, én pont nemrég töröltem le a gépemről az összes MSTS-sel kapcsolatos dolgot, kicsit besokaltam tőle, mindig valami hülye hibaüzenet jött ki. Pedig már elég sok mindent letöltöttem. Próbálkozzatok az index msts fórumán, vagy a játék hivatalos fórumán.
2012. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ismerős, nekem sincs már meg a játék a gépemen... Egyébként most már nem aktuális, sikerült megszereznem.
2012. aug. 28. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!