Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vaio VNG-FE28H-hoz...

MDaniel kérdése:

Sony Vaio VNG-FE28H-hoz videókártya driver?

Figyelt kérdés

Már régóta keresek ehhez a típushoz drivert,de sehol sem találok,gyárilag volt rajta,csak ugye újra lett rakva,és most nem találok.

Se xp,re se win 7-re nem találok.


Amit találtam,azzal az a helyzet,hogy elindul a telepítő,és azt írja ki hogy "Az NVIDIA telepítőprogram nem talált olyan illesztőprogramokat,a amelyek kompatibilisek a jelenlegi hardverrel.A telepítő most kilép."


Valakinek valami ötlet?


2012. aug. 21. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ilyen modellszámú laptop nincs a sony letöltőközpontban, esetleg egy rendszerduagnosztizáló programmal kiolvashatnád a vga-t, pl.: [link]

futtasd le, majd fényképezd az eredményt és töltsd fel képmegosztóra(megnézném ha nem gond).

2012. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Közben megtaláltam, csak rosszul adtad meg a nevét. Letöltöd kicsomagolod, az összes driver benne van: [link]


Pipa az "Elolvastam a jogi nyilatkozatot és a szerződési feltételket elfogadom." elé és download.

2012. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen bocsi,elírtam,vgn-fe28h.

Ezt már megtaláltam én is és ezzel az a gond,hogy konkrétan nincs .exe file,csak ez van:

[link]

Ha megnyitom ezt adja ki:

[link]


Találtam másik helyen egy olyat amiben már van .exe file.

Azzal pedig az a baj,hogy elindul a telepítő,és ezt a hibaüzenetet adja ki:


[link]

2012. aug. 22. 13:39
 4/11 anonim ***** válasza:
Pedig annak működnie kell, de küldj egy képet az eszközkezelőről illetve egy hwinfo32-es képet is ha lehet.
2012. aug. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt az eszközkezelő:

[link]


De mi az a hwinfo32?:D

2012. aug. 22. 14:34
 6/11 anonim ***** válasza:

HWinfo32-rendszerdiagnosztizáló program, az első válaszomban adtam meg linket.

Próbáld meg eszközkezelőből telepíteni a vga drivert, videóvezérlőre jobb egér->illesztőprogram frissítése->update kihagy->telepítés listából vagy adott helyről->betallózod a kicsomagolt vga mappát.

2012. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

SIKERÜLT!!!2 ÉVE KERESEK HOZZÁ DRIVERT!

Eszközkezelőből sikerült:)

Köszi

2012. aug. 22. 15:31
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha még itt vagy, ahogy láttam hiányzik még a lan és webcam driver, illő lenne azokat is feltenni :)
2012. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Eszközkezelőből?vagy hogyan?:)
2012. aug. 22. 20:15
 10/11 A kérdező kommentje:
A camerát sikerült,ezközkezelőből,a lan-kártyát nem.
2012. aug. 22. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!