Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 Ultimate-re lehet...

Windows 7 Ultimate-re lehet Linux Ubuntu 12. 04-et telepíteni?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogy folyamatosan kékhalált kap a win-em így ki akarom próbálni a linuxot mivel ez csak windows biztonsági protokol... viszont mikor elkezdeném telepíteni behozza az ubuntut és utána fekete képernyő jön be sok szöveggel. Tudomásom szeirint semmi ilyennek nem kéne történnie hanem folytatódnia kéne a telepítésnek... Kérlek segítsetek!

2012. aug. 22. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rossz a telepítő.

Mit ír a szöveg?

2012. aug. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

BusyBox v1.18.5 (Ubuntu 1:1.18.5-1ubuntu4) built-in shell (ash)

Enter 'help' for a list of built-in commands.


(initramfs) Unable to find a medium containg a live file system

és a helpbe csupa hülyeségeket ír... mégcsak nem is teljes angol szavakat...

2012. aug. 22. 16:03
 3/4 kovpet ***** válasza:

"Unable to find a medium containg a live file system"


Ez azért elég egyértelmű, nem? CD-ről telepítesz? Valószínűleg szar a CD/DVD lemez (vagy a drive).


A kékhalál is gyanús. Szerintem valami hardverhibád lesz. Próbálj memtesztet futtatni a telepítés előtt, jó sokáig, legalább 1-2 ciklusnyit.


Ez mit jelent: "mivel ez csak windows biztonsági protokol"? Csak kíváncsiságból kérdezem :)

2012. aug. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Újra töltsd le az Ubuntut, és újra írd ki, ezt pedig kiakaszthatod dísznek. Rossz a lemez.
2012. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!