Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fallout 3 kiegészítök: mi a...

Fallout 3 kiegészítök: mi a probléma?

Figyelt kérdés
Megvettem a fallout 3-at de a a gépem nem akarja elindítani ezt írja:please insert the correct CD.de kaptam cracket is ugy már jó volt. Na lényeg megvettem még aznap a kiegészítőket és nemjók mert ugye nem tudom laucher-en keresztül elínditani a játékot így ráment sok pénzem. a windows 7 es laptopomon pedig mindig lefagy a játék elején.

2012. aug. 24. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi mi?:D

leszedted a teljes gold editiont vagy csak cracket?

vagy nem ezt veted meg? veted az alapjátékot és aztán 1dlc t? The Pitt (kulcszóban) vagy összeset?

magyar amugy?

.

elöszöris van launcher crack is azt is crackeld meg és jó lesz (nem mindegyik müködik)

ha magyar akkor igazán én nem is tudok segíteni mert magyar, zárt torrenten van fent szerintem csak vagyis leirás és segítség is csak ott lesz (melyik crack el müködik) de mondom nem csak játék futtató fájlát kell krekelni hanem launchert is és aztán tudsz dlc ket kiválsztani

na de persze ha minden "kompatibilis"

2012. aug. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!