Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield3 -ra regisztráltam...

Battlefield3 -ra regisztráltam telepítettem és az Origin kér Key kódot beírtam és azt írja hogy ez a kód használva van. és eredetit vettem mi a baj?

Figyelt kérdés

Egyszer Aktiváltam mert kérte és aztán már nem engedett be.

HELP!!!



2012. aug. 25. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
origin helpdesk, nem gyakorikérdések.hu
2012. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Írj az EA-nak, hogy adjanak újat. Majd kérni fognak valamit, ami igazolja, hogy tényleg megvetted.
2012. szept. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ridzi válasza:
ÉN KÉTSZER ÍGY JÁRTAM MEG SOKAN MÁSOK IS...NEM AKAROM ELHINNI H EZ NEM SZÁNDÉKOS H MINNÉL TÖBSZÖR VEDD NMEG...PERSZE MÁR ÉRTEM MIÉRT ADTAK EL TÖB MILLIÓ PÉLDÁNYT..HÁT EZÉRT MERT KB.MINDENKI MEGVETTE 3X......VELEM EGYÜTT...ÉN SOHA TÖBBET 5FT NEM ADOK JÁTÉKRA...TÖLDSD LE TÖRTEL IS KIVÁLÓAN MŰKÖDIK SEGÍTEK HA KEL 4 LÉPÉSBŐL MEG LEHET CSINÁLNI...NE HALGAS A SOK OKOSKODÓRA AKI NEM AKAR SEGÍTENI CSA AZT A VÁLASZT KAPOD FOLYTON H VEDD MEG...MERT NE TUDSZ TÖRTEL JÁTSZANI....IGEN IS LEHET MERT ÉN IS AZON NYOMOM...NEM KELL HOZZÁ IDIOTA ORIGIN SEM....
2015. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!