Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most akkor menjünk vissza...

Most akkor menjünk vissza ezzel a Media Markt-ba?

Figyelt kérdés
Tegnap lett véve egy ASUS laptop, de az office csomag már nem ment olyan simán. amikor el akarjuk indítani van 3 lehetőség, már megvettem.. meg akarom venni... meg van még 1 harmadik is csak azt nem tudom.. a már megvettem mellett van 1 zöld pipa, amikor rányomok, hogy tovább, kéri az aktivációs kódot, de azt nem adták ide. Se a dobozában, s a laptop aljára nincs felírva, pedig a program azt írja, a gép dobozában kell lennie a kódnak de nincs ott, a windows 7 cd-vel együtt. Most akkor menjünk vissza a media markt-ba és kérjük ki a win 7 telepítő CD-jét (ha valami gond lesz, akkor hogy telepítjük újra), meg az office csomag kódját? Segítsetek légyszives

2012. aug. 25. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Be tudnád linkelni a pontos modellt lehetőleg a MediaMarkt oldaláról, hogy lássam miket tartalmaz a gép, ha jól vettem ki a szavaidból előtelepített win7-tel vetted és talán offic-szal.

Na office-ból csak próbaverzió szokott lenni a gépeken, értelemszerűen azt x idő után meg kell venni ha rendesen akarod használni, ha viszont teljes office-al vetted, akkor kell lennie telepítő kódnak valahol a csomagban, ha máshol nem akkor a gép hátulján.

2012. aug. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze persze. Keresem. Amúgy benne van az újságban is: Egy ASUSA laptop i3-as procival 4 Gb RAM-mal és egy 1 GB-os videkártyával
2012. aug. 25. 11:46
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]


Mi egy ilyet vettünk de szerintem 1-2 adat nem egyezik meg. pl: ekünk 500Gb-os merevlemez van, illetve a proci is 2.6Ghz-es.


Ha más nem akkor az ujságban megtalálod, amit az előző kommentben beírtam. Jah, és a gép ára 140.000 ft volt. Az újságban is így keresd:


ASUS

139.900ft


i3-as 2.6Ghz-es proci

4Gb RAM

1GB videokártya

500Gb merevelemez

2012. aug. 25. 11:51
 4/6 A kérdező kommentje:
És a win7-el mi lesz? Menjünk vissza kérjük ki a CD-t?
2012. aug. 25. 11:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Windows lemezt manapság nem szoktak adni. Van egy COA címkéd valahol a gép alján vagy az akku mögött, és kalap. A rendszer újratelepítése egy speciális rejtett partícióból történik, amiről a használati útmutatóban olvashatsz. Az Office általában csak előtelepített próbaverzió szokott lenni. Ha így van, akkor nincs kulcsod. De hát csak tudod, hogy megvetted-e hozzá külön, nem? A géphez csak úgy nem jár, az biztos.
2012. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nos a következő a helyzet, az előtelepített windows 7 mellé nem jár telepítőlemez, hiába is mész a boltba, az offic pedig valószínű starter verzió, azaz korlátozottan használható: [link]
2012. aug. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!