Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Universal Theme Patcher...

Universal Theme Patcher instal (? )

Figyelt kérdés
[link] innen töltöttem le,és követtem az utasítást,de újra indítás után mi van? mert nem történik semmi. köszi a segítséget.

2012. aug. 25. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez arra jó, hogy a Windows Shell így módosítható lesz más témák számára. Önmagában a program nem jó témák telepítésére, azt magadtól kell megcsinálnod.
2012. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem. és ha megvan a theme akkor be kell másolni a win-theme mappába a többi közé,vagy ez még így kevés?
2012. aug. 25. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána, mert eléggé bonyolult, ha Shell témát akarsz telepíteni, és könnyű elrontani vele az egész rendszert (oké, viszonylag könnyen javítható egy rendszer-visszaállítással, de akkor is)


- Shell téma: az a windows téma, amikor a közvetlen könyvtárakat módosítod (dll-ek). Lásd: ablak, vagy start menü orb (gomb) -


Ez az oldal megbízható ilyen ügyben, és a leírás is hibátlan: [link]

2012. aug. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2012. aug. 25. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!