Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sürgősen kéne nekem egy...

Sürgősen kéne nekem egy kodfeltörő program, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
csak anyit kell tennie hogy számok betük kombinácioját probálgatja, és mindig nyom egy enter mikor megprobálja beadni az adott probálkozást.
2012. aug. 25. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen nincs, hossztól függetlenül évekbe is telhet így próbálkozni, ráadásul néhány próbálkozás után úgyis letilt a szerver.
2012. aug. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
itt nem fog letiltani, és az sem baj ha sokáig tart, csak kezdje el
2012. aug. 25. 20:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem érted.

Nem csak sokáig fog tartani, hanem egy pár karakteres jelszó esetében is ÉVTIZEDEKIG!


Ez a brute force nem járható út, illetve ilyen program amúgy sincs külön.

Lehet szavakat generáltatni, erre van program, de ezt az enter leütögetést stb. neked kell megcsinálni.

2012. aug. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
ajánlom a user v1,0-ás programot.
2012. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 waland ***** válasza:
Van brute-force program, de hidd el, itt nem fogsz kapni benne segítséget(és tőlem sem, mert én meg nem ismerek), de még ha kapnál is, akkor sem fogod tudni, hogy kell használni . Mégis mi lehet olyan fontos, hogy heckerkedni akarsz?
2012. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!