Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen photoshoppal tudom...

Sérült-lamantin kérdése:

Milyen photoshoppal tudom megcsinálni azt, hogy több képet egymás mellé (vagy alá vagy fölé) teszek úgy, hogy aztán az egészből egy kép legyen?

Figyelt kérdés
Sima painttel nem tudom.

2012. aug. 26. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

CS5-től felfele már benne van mindbe az automatikus panoráma funkciő.


Tehát:


PS: CS5 / CS5.5 / CS6

2012. aug. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kezdésnek kipróbálhatod a PhotoScape-t,

ingyenes,magyar,

[link]

2012. aug. 26. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig a PAINT is tudja, még sosem használtam de egy perc alatt "megtanultam". Betöltöd az első képet egy lekicsinyítést csinálsz (alul %-ban jelzi a méretet) és a kép sarkában látsz egy kis fehér négyzetet. Ezzel (húzod az egérrel) tudod akkorára növelni a kép méretét, hogy ráférjen akárhány másik kép. Eközben az eredeti kép mérete nem változik, csak a "vászon" lesz nagyobb. Ez után annyi képet illesztesz be, amennyit akarsz. Ha ebben nem megy akkor a másikban sem fog, mert a többi csak bonyolultabb...
2012. aug. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!