Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem rögzít hangot a gépem?

Miért nem rögzít hangot a gépem?

Figyelt kérdés
Belső hangot szeretnék felvenni, de egyszerűen "record" közben nem jelzi, hogy akármilyen hangot is venne fel, plusz visszahallgatva ugye nuku sound-ot rögzített, pedig kiválasztom, hogy a hangfalból vegye a hangot, de semmi.. Régebben pedig működött, és most egyik program se vesz fel hangot.

2012. aug. 26. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Felvételi hangerő nincs véletlenül nullán? :)
2012. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nincs, mindent ellenőríztem, és ennek ellenére sem rögzít.
2012. aug. 26. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik programot használod?
2012. aug. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ahha, most viszont, hogy maxra vettem, egy nagyon csöppnyi hangot rögzített... Dehát ez nagyon kevés, pedig maxon van minden..
2012. aug. 26. 23:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg AVS4YOU, tökéletes a program, csak nagyon minimális hangot rögzít, de az összes többi se vesz fel többet, és nem értem, miért..
2012. aug. 26. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:

menjél be a vezérlőpultba aztán kattints a Hangok és audióeszközök-re


Hangerő fül > Eszköz hangereje > Speciális


Itt próbálgasd állítgatni a dolgokat,én is itt oldottam meg a Fraps-os problémámat,igaz nekem az volt a gondom hogy recsegett a hang

2012. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám semmit nem vesz fel, még a fraps közben se megy a hang
2012. aug. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!