Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen Animáció készítő...

Milyen Animáció készítő programok vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni hasonló kis mese féleségeket mint a south park (szóval nem a legprofibb kidolgozásút). Milyen programok jók erre, amiket le tudok tölteni? Jó lenne olyan is, amihez be lehet külön rakni a megrajzolt hátteret és arra rajzolni a figurákat, hogy ne kelljen sokszor lerajzolnom a hátteret.


tudtok ilyen programot mondani?


2009. júl. 25. 23:45
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Pivot3, be lehet rakni hátteret, csak pálcikaember van benne. Nézd meg ezt, én csináltam pivot3-mal: http://www.youtube.com/watch?v=nwqntev1Kaw

ilyeneket lehet vele csinálni

2009. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Jólett a videód:) mondjuk én olyanra gondoltam, hogy az embereket is én rajzolom
2009. júl. 26. 12:24
 3/21 anonim válasza:
100%

van egy progi...a pencil-0.4.4b-win, azzal elég jól lehet animációt csinálni, csak légy vele türelmes. Én is azt használom. Képkockáról-képkockára kell megrajzolni.

Bővebben a [link] oldalon találsz, onnan töltöttem le én is. Letöltés után nem kell se kibontani, se telepíteni.


Remélem egy kicsit tudtam segíteni. :)

2009. júl. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi az ötletet, letöltöm!
2009. júl. 26. 18:08
 5/21 A kérdező kommentje:
letöltöttem, és hát elég nehéz használni. van valahol ahol lehet ötleteket hozzá?
2009. júl. 26. 18:43
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

És a Jasc Animation Shop 3-at használom de ez kissebb animációk

( [link] készítésére jobb mint hosszú rajzfilmekre.De szerintem kezdésnek jó.Akkor ott van még a Windows Movie Maker ami elvileg minden gépen megtalálható de ez sem egy túl kifinomult program, viszont jó pont hogy hangot is lehet alá rakni.Ugyanazon az elven működik mint a Jasc, képeket kell egymás után rakni.De ha olyan programot keresel amin meg is lehet rajzolni akkor nincs ötletem.Én is két programmal dolgozom először megrajzolom aztán animálom.

2010. ápr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszi a tippet:) Megpróbálom
2010. ápr. 4. 11:35
 8/21 anonim válasza:
én a www.doink.com -ot használom
2010. okt. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Bocsánat ezért!De ilyen animációkat milyen progival lehet: http://www.youtube.com/watch?v=sA0BdmYY3KY&feature=related
2011. jún. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 bogi1 válasza:
ott van a végén hogy mivel csináélta :DD Amúgy Pivot Stirck figure Animator-ral :)
2011. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!