Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 telepítése közben ezt...

Win 7 telepítése közben ezt írja ki, mit lehet ezzel kezdeni? : reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key

Figyelt kérdés
Sajnos akármit kezdtem vele nem működött semmi sem, a gép új 3 napja vásárolt, egy olyan win7-et szerettem volna rátenni, melyet már tettem fel más gépre is, így az a probléma kizárva hogy nem boot-olós a dvd. A gép egy toshiba satellite c660- 2cf típus. Tudna valaki segíteni? Előre is köszönöm.
2012. aug. 28. 13:40
1 2 3
 1/22 Hunter92 ***** válasza:
A bios-ban a boot sorrend be van állítva? Én pár napja telepítettem win7-et egy notebook-ra és boot menüben be sem volt kapcsolva a dvd-olvasó.
2012. aug. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem tudom megnézni, mivel nem tudom behozni a boot menüt. Ezt kiírja, és akármelyik gombot nyomom meg, akk is továbbra ezt mutatja. Hogy lehetne behozni a boot menüt?
2012. aug. 28. 14:02
 3/22 Hunter92 ***** válasza:
Ha minden igaz, akkor bekapcsolás után az Esc-el jön be a boot menü. Ha esetleg nem lenne benne a dvd olvasó, akkor a biosba az F2, F12, Del billentyűk valamelyikével tudsz belépni és ott beállítani a boot sorrendet.
2012. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
sajnos egyik billentyűzetre sem reagál. sem az esc, sem az f2, f12, és a delre sem.
2012. aug. 28. 14:14
 5/22 Hunter92 ***** válasza:
Rögtön bekapcsolás után nyomod? Úgy próbáld végig őket egyenként, hogy bekapcsolásnál kipróbálod az egyiket, ha nem megy, akkor újraindítás és a másik gomb, stb.
2012. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Hunter92 ***** válasza:
A legjobb az, ha bekapcsolás után addig nyomogatod (nem mint az őrült, csak mp-ként egyszer), amíg be nem jön a boot menü vagy a bios.
2012. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
minden billentyűt végignyomtam bekapcsolás után kb másodpercenként nyomtam meg egyszer, és így sem hozta be a boot menüt. Lehetséges hogy a géppel van probléma?
2012. aug. 28. 14:24
 8/22 Hunter92 ***** válasza:
Nem hinném. A boot menü illetve a bios típustól függően minden gépen máshogy jön be. Még próbáld ki azt, hogy bekapcsolás után nyomva tartod az F1-et vagy az F2-t.
2012. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
sajnos ez sem segített...
2012. aug. 28. 14:30
 10/22 Hunter92 ***** válasza:
Találtam egy angol leírást. Mielőtt bekapcsolnád a gépet, nyomd le az F2-t és tartsd is nyomva. Kapcsold be a gépet. Akkor engedd fel az F2-t, amikor látod a Toshiba logót.
2012. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!