Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mégis mi ez? (Bővebben lent)

Mégis mi ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy kis probléma merült fel a gépemmel, mintha a játékokban egy elég durva 'texture bug' jelentkezne, nem tudom miez, az informatikus 'spanjaim' se, de már kikészít. Íme egy kép a cs:go-ról.

[link]

Igen, így elég élvezhető a játék...nem csak cs:go-nál jelentkezik, minden egyébnél (wow, source, tf2) is. Kérek szépen minden okos embert aki esetleg tudja a megoldást,

SEGÍTSEN!:( kb. egy fél éve áll fent a probléma, azóta nem találtam rá választ.



2012. aug. 28. 16:35
 1/4 Counter Strike válasza:
sziaa.windows xp,n nemlehet ilyen deha igen akkor grafikus,szitperiged probléma lehet.. megoldásához telepísd ujra a gépedet Xp
2013. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Counter Strike válasza:
nah XP,re és a team fortresst ne töltsd le mert sok memória enginét visz.. ami árthat a gépednek..vigyázz hiszen trójaiis lehet
2013. febr. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Counter Strike válasza:
inkább töltsdle a microsoft security essentials.t és naponta teljes vizsgálat és frissítés
2013. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Counter Strike válasza:
és naponta nézd az előzményeket mert ott irja a jelenlévő vírusokat. örülök hogy segíthettem Sziaaa;)
2013. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!