Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e NORMÁLIS taxi...

Létezik-e NORMÁLIS taxi SZIMULÁTOR?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy hasonlóan pl a German Truck Simulatorhoz megveszel egy autót, felszerelgeted, kapod a fuvarokat, különböző körülmények között (nappal, éjszaka, nyugis forgalom, csúcsforgalom...)

Később esetleg veszel több autót, veszel fel rá sofőröket, stb.

Legalább olyan Euro Truck/German Truck színvonalúra gondolok. NEM ez a Crazy Taxi, SimTaxi, vagy valami Astragonos hulladék.



2012. aug. 28. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Gta 5 ben lehet taxizni.
2016. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mód is van hozzá, tessék, videó: https://www.youtube.com/watch?v=YE6YAFUuerA
2016. aug. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hú ha. A gta 4 kivételével mindegyik gta-ban lehet taxizni.

De én konkrétan olyan jellegűre gondoltam, amilyen a kamion szimulátorok terén az Euro Tuck.

Tehát pl:

adott egy város, először alkalmazott vagy, utána veszel egy autót. Embereket furikázol a városban, külvárosaiban, reptér, kórház, klubbok, diszkó, kocsmák, éttermek stb. Leinthetnek út közben, vagy a diszpécser adhat fuvart. Ha nincs fuvarod, kijelölt helyen várakozhatsz fuvarra (persze nem annyit amennyit a való életben), tankolod, javítod, szépítgeted kiegészítőkkel az autót, egyre jobbat veszel, esetleg nagyobbat, prémiumabbat, amivel "jobb fuvarokat" is vállalhatsz, vagy pl adott helyeken csak egy bizonyos "autó osztály" fölött vehetsz fel utast, utána esetleg saját társaságod lehet, vehetsz még autókat, vehetsz fel rájuk sofőröket, stb stb stb. Esetleg ha már ismered a játék városát, akkor gps nélkül is mehetsz, utcanevek, házszámok, ahova esetleg konkrétan fuvarozni kell...

A kamionszimulátorok terén az Euro Truck 2 az nagyon komoly, annak a mintájára már élvezhető lenne (esetleg az az úthálózat besűrítve egy városba) :)

A GTA taxizásból valami mindig hiányzik. A GTA V-ben az, hogy néha megpattan fizetés nélkül az utas, az nem rossz, de eléggé alap módon adja vissza a taxizást

2016. aug. 16. 09:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki előben.
2016. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
megvolt, nagyon szerettem, én hülye abbahagytam (nem részletezem miért, legyen elég, hogy hülye voltam) de az új jogszabályi keretek között (a legújabb agymenés odafönn) szinte lehetetlen újra belevágni, azok nagy része is kihullik aki ma benne van, aztán 30 éves taxis múlttal máshoz nem igen ért és mehet utcára (-grat Vitya ügyi húzás-) vagy közmunkára.
2016. aug. 16. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
Értem, az a baj hogy most nincs rendes taxi szimulátor.
2016. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!