Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 8 Mb-os PDF-t milyen programma...

8 Mb-os PDF-t milyen programmal tudok tömöríteni 3 Mb-ra? Azt is mondjátok, hogy a programon belül hogyan kell, mert már próbáltam többel is, de béna vagyok és nem sikerült.

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 22:37
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


1. Adobe Acrobat Pro (Amivel szerkeszteni lehet a PDF-ket)


Megnyitod majd mentés másként választotd, van egy olyan gomb, hogy Beállitás, ott tudod megváltoztatni a PDF tömöritési formátumát illetve megadni a DPI értéket, ami álltal a PDF-ed mérete kisebb (vagy nagyobb lesz).


A fenti folyamat minőségromlással járhat.



Nem irtad mire kell a 3 megás méret.


Nem megoldás-e , ha feldarabolod 2 db 3 megásra + 1 db 2 megásra ?


A darabolást Winrar-ral (egy picit tömörit is) vagy Totalkomanderrel lehet elvégezni.


Sok sikert.

Üdv.

2012. aug. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom letölteni az Adobe Acrobat Pro-t. Már mindenhol próbáltam, de azt írja ki, hogy nem megfelelő az op. rendszer. (Vista)

Van vmi más megoldás?

Egyébként több oldalt kell feltöltenem összefűzve egy oldalra és nem lehet több, mint 3 MB...

2012. aug. 31. 22:50
 3/3 coopper ***** válasza:

Szia.


A 9.2-es Acrobat Pro megy Windows 7-en.


Azt irja a google, hogy "Acrobat 9.2 running on Windows Vista SP1 or Windows 7", meylket próbáltad és van SP1-d ?


Másik megoldás (Ha a 8 megabájtos pdf-ed nyomtatható) :


Egy pdf nyomtató telepitése : [link]


Letöltöd, telepited, a nyomtatók között megjelenik a "dopdf v7" nevezetű nyomtató, amit erre a nyomtatóra nyomtatsz abból pdf lesz (Word, Excel, Paint, sőt ha a PDF-et nyomtatsz rá abból is PDF lesz)


Nyomtatáskor itt is lehet játszani a beállitásokkal (nem annyira mint az Acrobat Pro-nál, de egy próbát ez is megér), kinyomtatod azokat az oldalakat amik kellenek, és addig játszol a DPI-s beállitásokkal amig el nem éred a 3 megabájtos méretet és a minőség is megfelel (bizonyos DPI alatt olvashatatlan lesz a "kinyomtatott" pdf-ed).


Sok sikert.

Üdv.

2012. szept. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!