Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen hasonló játék felvevő...

Milyen hasonló játék felvevő programot tudtok?

Figyelt kérdés

Bandicam-ból indulok ki, mivel az a 8 perces videót 150-200MB-ban menti el, csak ki írja felül. hogy www.bandicam.com és idegesítő, hogy mindig ott lesz. Nem tudom megcsinálni, bármit kipróbálok, hogy eredeti legyen, megvenni meg nincs pénzem.(azt sem bánom, ha arra adtok valami megoldást, hogy jó legyen)

Frapsot ne! 1 perces videót menti 700MB-ba, szóval az felejtős, és a bandicam és fraps minősége ugyan olyan.

A Dxtory is hasonló a 10 perces videót 7gb-ba.

Nem arról van szó, le tudom én konvertálni, csak sony vegassal 2x olyan hosszú mint 1 mások progammal, ezért szoktam a VIrtualdubbal, csak ott nem lehet videót szerkeszteni, meg semmit. Ezért kéne olyan felvevő, amit nem kell konvertálni, csak a sony vegassal tudjak zenét alá tenni meg akár több videót egybe rakni stb.

Tehát hasonló kéne a Bandicamhoz. :/


2012. aug. 29. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
camstudio
2012. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fraps
2012. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem leírtam, hogy frapsot ne?
2012. szept. 22. 19:57
 4/4 anonim válasza:
Miliris Action
2013. ápr. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!