Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok egy programot...

Nem tudok egy programot letörölni a gépemről, és nagyon idegesítő. Mindig kiugrálnak ilyen ablakok meg néha ez miatt nem kapcsol ki a gép. Hogy kellene ezt letörölni?

Figyelt kérdés
Feltettem véletlen valami idióta programot aminek nem tudom, hogy került az installja a gépemre. Automatikussan elindult az install és rá Nexteltem..És ebben az a probléma h nem is tudom letörölni sehogy sem..Valami Ask for geniue Microsoft Software.Valami olyan program h az XP-t ellenőrízi e h valódi, vagy hamisítvány.de nem lehet használni sem..
2012. aug. 29. 12:27
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

Próbáld meg ezzel a programmal, hátha sikerül.

[link]

A visszamaradt törölhetetlen fájlokat pedig próbáld ezzel.

Aztán ha nem jó egyik sem, akkor rendszer visszaállítás egy olyan időpontra, amikor ez a program még nem volt föltelepítve. Remélem megoldod. szia.

2012. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!